نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه

اطلاعیه


قابل توجه معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت دکترای مهندسی صنایع دانشگاه تهران

1394/03/02

  • مصاحبه داوطلبین دوره روزانه راس ساعت 8 صبح روز یکشنبه 10 خرداد بنابر نوبت مشخصی که در روز مصاحبه به اطلاع داوطلبین خواهد رسید انجام میشود. بنابراین حضور کلیه داوطلبین در دانشکده مهندسی صنایع برای تشکیل پرونده ساعت 7:30 الزامی است.
  • مصاحبه داوطلبین دوره نوبت دوم بلافاصله بعد از تکمیل مصاحبه داوطلبین دوره روزانه آغاز خواهد شد؛ پیشبینی می شود که مصاحبه داوطلبین نوبت دوم حدود ساعت 10:30 آغاز شود. لازم است که داوطلبین برای تشکیل پرونده قبل از ساعت مذکور مراجعه نمایند.
  • لازم است که کپیهای لازم از مدارک (شامل خلاصه رزومه، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، ریزنمرات کارشناسی، ریزنمرات کارشناسی ارشد، مدرک زبان معتبر (در صورت وجود)، مقالات پذیرفته شده یا چاپ شده، صفحه جلد کتابهای چاپ شده به همراه شناسنامه کتاب و همچنین فهرست مطالب، توصیهنامهها و ...) تهیه شده باشد و در روز مصاحبه تحویل دفتر شود. لازم به ذکر است که پس از روز مصاحبه هیچ مدرکی تحویل گرفته نمیشود.
  • علاوه بر مدارک ذکر شده در وبسایت دانشگاه، لازم است که داوطلبین دانشکده مهندسی صنایع فرم پیوست را صرفا به صورت تایپی تکمیل نمایند و به فرمت PDF تبدیل نموده و حداکثر تا روز چهارشنبه 6 خرداد به آدرس ایمیل ndehghanzade@ut.ac.ir ارسال نمایند. در Subject ایمیل ذکر شود «داوطلب مصاحبه دکتری». ضمنا نسخه پرینتی امضا شده فرم در روز مصاحبه همراه با سایر مدارک تحویل شود.